Translate

2012 m. birželio 19 d., antradienis

TIKSLAI

*Žmonių švietimas,informacijos teikimas apie greitųjų kreditų įmones ir jų daroma žalą žmonėms o tuo pačiu ir Lietuvos ekonomikai žlugdant paprastus Lietuvos piliečius kurie yra tiesiog gražia legalizuota forma "REKETUOJAMI" !
*Greituųjų paskolų įmonių panaikinimas Lietuvos Respublikoje,šitam padaryti matau tik vieną būdą -Lietuvos  žmonės turi solidarizuotis ir jokiais būdais nebeimti greitųjų paskolų iš tiesiog "LUPIKAUJANČIŲ" bendrovų,ir jos pačios savaime neišvengiamai nugrimz i nebūtį,o ateieies kartos mums dėl to tik bus dėkingos.Lupikavimas – pinigų skolinimas už labai aukštas palūkanas. Dažniausiai už aukštas palūkanas skolinamasi ne gamybai, o pragyvenimui, kartais tiesiog pragyvenimo lygiui palaikyti ar jį net pakelti. Pinigų skolinimas už palūkanas uždraustas kai kuriose valstybėse ir religijose (Pvz.: Islamo ir krikščionybės religijose iki viduramžių), nes pinigai nedaro pinigų. Buvo manoma, kad žemės ūkyje ir manufaktūrose produkcija auga darbo dėka, o pinigai auga apgaulės būdu, neįdedant darbo.)
Greituosius kreditus turėtu uždrausti,o ne riboti.


AMERIKIETŠKA SVAJONĖ / THE AMERICAN DREAM

< Ar žinote kaip kuriami pinigai kuriuos uždirbate arba imate skolon? Kaip veikia bankinė pavergimo sistema? Kodėl nuolat auga kainos? Ar tikrai žinote kas yra FRS (Federalinė rezervinė sistema), kas ir kaip apgaule ją sukūrė ir kaip ji veikia mus kiekviena diena? Norit atsakymų? Tuomet malonaus žiūrėjimo... jums ir jūsų vaikams.

Metai: 2011
Žanras: Animacija, Dokumentika
Režisierius: Tad Lumpkin, Harold Uhl
Aktoriai: Jess Harnell, D.C. Douglas
Kalba: Lietuvių

 LAIKO DVASIA 2 / ZEITGEIST ADDENDUM (2008)

Aprašymas:2007 m. sukurtas filmas „Zeitgeist" („Laiko dvasia") sutraukė milijonus žiūrovų. Vieni jį laiko eiliniu sąmokslo teorijos žanro filmu, kiti – puikia dokumentine juosta, atskleidžiančia technologijas, kurių pagalba valdžia manipuliuoja mūsų sąmone. 2008 m. spalio 2-5 dienomis vykstantis 5-asis tarptautinis Aktyvistų kino festivalis Los Andžele prasidėjo režisieriaus Peterio Josepho juostos tęsinio – „Zeitgeist Addendum" – premjera. Festivalyje buvo pristatyti 40 kino filmų iš 40 šalių, o „Zeitgeist Addendum" buvo apdovanotas „Aktyvizmo dvasios prizu" kaip geriausia festivalio juosta.

Režisierius: Peter Joseph
Žanras:
Dokumentika
Pagamintas:
2008
Kalba:
Lietuvių


 

1 komentaras:

  1. pinigu skolinimas uz tokias baisias palukanas tai tiesiog kriminalas...

    AtsakytiPanaikinti